Навчальна література з питань національно-патріотичного виховання у фонді галузевої книгозбірні
Ключові слова:
національно-патріотичне виховання, типологічний підхід, види навчальної літератури, державність, загальна середня школа, етнонародністьАнотація
Проаналізовано документний потік навчальної та навчально-методичної літератури, яка надійшла до фонду ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського у 2015 р. та її належності до літератури з питань національно-патріотичного виховання. Досліджено форми реалізації завдань національно-патріотичного виховання у школі, що втілені в курсах навчальних і навчально-методичних видань
Посилання
Кравченко О. Л. Типологія видань : навч.-метод. посіб. / О. Л. Кравченко. – Луганськ : Альма-матер, 2008. – 119 с.
Оришко С. Структура і зміст патріотичного виховання учнівської молоді / С. Оришко // Наук. вісн. Чернівец. ун-ту / Чернівец. нац. ун-т ім. Юрія Федьковича. – Чернівці, 2006. – Вип. 308 : Педагогіка та психологія. – С. 87–94.
Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та Методичних рекомендацій щодо національно-па¬тріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах : наказ МОН України від 16.06.2015 р. № 641 // Інформ. зб. та коментарі МОН України. – 2015. – № 7. – С. 70–95 ; № 8.– С. 87–95. – Текст наказу доступний також в Інтернеті: http://old.mon.gov.ua/ru/about-ministry/normative/4068.
Шевцова-Водка Г. М. Документознавство : навч. посіб. / Шевцова-Водка Г. М. – Київ : Знання, 2007. – 398 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правові основи редакційної політики базуються на Конституції України, відповідних нормах Цивільного кодексу України, законах України „Про авторське право і суміжні права”, „Про видавничу справу” та інших нормативних актах, які охороняють особисті немайнові права та майнові права суб’єктів авторського права і суміжних прав.
Право авторства належить авторам статей. Автором вважається дослідник, який дотримався всіх вимог до підготовки статті.
Виключні права на використання матеріалів „Наукових праць Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського” належать ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського як засновнику і видавцю. Передрукування матеріалів повністю або частково з освітньою або дослідницькою метою можливе лише за умови посилання на вихідні дані видання з обов’язковим зазначенням правовласника та імен авторів статей.
Допускається вільне відтворення й використання матеріалів видання в особистих, інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях відповідно до чинного законодавства України. Інші види використання можливі тільки після укладення відповідних письмових угод з правовласником.
У разі створення на основі опублікованих у виданні статей нових, творчо самостійних творів, цитування або перекладу фрагментів статей потрібно посилатися на першоджерело з дотриманням правил цитування.
Редакційна колегія видання реагує на сигнали, пов’язані з питаннями інтелектуальної власності, та працює над упередженням потенційних порушень чинного законодавства України щодо інтелектуальної власності та авторського права.