Аналіз контенту веб-сайтів бібліотек педагогічних університетів України 2010 року
Ключові слова:
веб-сайт навчального закладу, електронний каталог, сторінка, рубрикаАнотація
У статті розглянуто сучасний стан представлення бібліотек вищих навчальних педагогічних закладів України в Iнтернетi, проаналізовано рівень організації веб-сайтів цих бібліотек, зокрема розглянуто сайти Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Державної науково-педагогічної бібліотеки імені В. О. Сухомлинського та низки інших, відзначено переваги i недоліки у побудові та підтримці сайтів.
Посилання
Белов, А. М. Сайт библиотеки вуза: а как у них? / А. М. Белов // Б-ки учеб. заведений. - 2009. - № 31. - С. 6-12.
Гусев, В. С. Аналитика веб-сайтов. Использование аналитических инструментов для продвижения в Интернет / В. С. Гусев. - М. : И. Д. Вильямс, 2008. - 176 с.
Опарина, О. Д. Веб-сайт в библиотечной технологии / О. Д. Опарина, Е. А. Охезина // Научн. и техн. б-ки. - 2004. - № 7. - С. 41-45.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правові основи редакційної політики базуються на Конституції України, відповідних нормах Цивільного кодексу України, законах України „Про авторське право і суміжні права”, „Про видавничу справу” та інших нормативних актах, які охороняють особисті немайнові права та майнові права суб’єктів авторського права і суміжних прав.
Право авторства належить авторам статей. Автором вважається дослідник, який дотримався всіх вимог до підготовки статті.
Виключні права на використання матеріалів „Наукових праць Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського” належать ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського як засновнику і видавцю. Передрукування матеріалів повністю або частково з освітньою або дослідницькою метою можливе лише за умови посилання на вихідні дані видання з обов’язковим зазначенням правовласника та імен авторів статей.
Допускається вільне відтворення й використання матеріалів видання в особистих, інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях відповідно до чинного законодавства України. Інші види використання можливі тільки після укладення відповідних письмових угод з правовласником.
У разі створення на основі опублікованих у виданні статей нових, творчо самостійних творів, цитування або перекладу фрагментів статей потрібно посилатися на першоджерело з дотриманням правил цитування.
Редакційна колегія видання реагує на сигнали, пов’язані з питаннями інтелектуальної власності, та працює над упередженням потенційних порушень чинного законодавства України щодо інтелектуальної власності та авторського права.