Друковані та електронні ресурси: ступінь прихильності користувачів
Ключові слова:
друковані ресурси, електронні ресурси, бібліотечно-інформаційний фонд, інформаційні потреби користувачів, оцінка інформаційного ресурсуАнотація
У статтi розглянуто основнi фактори, що впливають на вибір користувачем друкованої чи електронної форми (версії) iнформацiйного ресурсу. Вказано на рiзнi ракурси вивчення цiєї проблеми бiблiотечними установами та іншими суб’єктами iнформацiйного ринку.
Посилання
Epps, S. R. The Battle for the eBook Consumer / S. R. Epps // Forrester Research [Електронний ресурс]. - Електрон. дані - Режим доступу : http://www.forrester.com/rb/Research/battle_for_ebook_consumer/q/id/53823/t/2. - Загол. з екрана.
В Міносвіти України офіціййно презентовано електронний підручник для школи // Офіційний веб-сайт Державного спеціалізованого видавництва «Освіта» [Електронний ресурс]. - Електрон. дані - Режим доступу: http//|osvitapublish.com.ua/news/7.html. - Загол. з екрана.
Bacилeнoк, И. И. Особенности восприятия пользователями электронных ресурсов / И. И. Василенок // 12 Междунар. конф. и Выставка «LIBCОM-2008» : труды конф. - М., 2008.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правові основи редакційної політики базуються на Конституції України, відповідних нормах Цивільного кодексу України, законах України „Про авторське право і суміжні права”, „Про видавничу справу” та інших нормативних актах, які охороняють особисті немайнові права та майнові права суб’єктів авторського права і суміжних прав.
Право авторства належить авторам статей. Автором вважається дослідник, який дотримався всіх вимог до підготовки статті.
Виключні права на використання матеріалів „Наукових праць Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського” належать ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського як засновнику і видавцю. Передрукування матеріалів повністю або частково з освітньою або дослідницькою метою можливе лише за умови посилання на вихідні дані видання з обов’язковим зазначенням правовласника та імен авторів статей.
Допускається вільне відтворення й використання матеріалів видання в особистих, інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях відповідно до чинного законодавства України. Інші види використання можливі тільки після укладення відповідних письмових угод з правовласником.
У разі створення на основі опублікованих у виданні статей нових, творчо самостійних творів, цитування або перекладу фрагментів статей потрібно посилатися на першоджерело з дотриманням правил цитування.
Редакційна колегія видання реагує на сигнали, пов’язані з питаннями інтелектуальної власності, та працює над упередженням потенційних порушень чинного законодавства України щодо інтелектуальної власності та авторського права.