Роль бібліотеки ВНЗ у підготовці фахівців нової формації
Ключові слова:
Миколаївський державний університет імені В. О. Сухомлинського, корпоративний каталог, цикл заходів, диспут, культурно-просвітницька робота, історичний досвідАнотація
У статті висвітлені структура та діяльність бібліотеки МДУ ім. В. О. Сухомлинського, одними з головних завдань якої є формування національно свідомої інтелігенції, виховання духовності у молодої людини, збереження самобутності українського народу, що досягається активною культурно-просвітницькою роботою.
Посилання
Котова, I. Елементи риторики в педагогічній майстерності сучасного бібліотекаря / I. Конкова // Вісн. Книжк. палати. - 2001. - № 3. – С. 8-9.
Курмишева, Н. Дискусія і диспут як засоби формування професійних умінь / Н. Курмишева // Вища школа. - 2007. - № 1. - С. 26-32.
Ярошенко, Т. Університетська бібліотека в інформаційному суспільстві / Т. Ярошенко // Бібл. форум України. - 2006. - № 2. - С. 34-38.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правові основи редакційної політики базуються на Конституції України, відповідних нормах Цивільного кодексу України, законах України „Про авторське право і суміжні права”, „Про видавничу справу” та інших нормативних актах, які охороняють особисті немайнові права та майнові права суб’єктів авторського права і суміжних прав.
Право авторства належить авторам статей. Автором вважається дослідник, який дотримався всіх вимог до підготовки статті.
Виключні права на використання матеріалів „Наукових праць Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського” належать ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського як засновнику і видавцю. Передрукування матеріалів повністю або частково з освітньою або дослідницькою метою можливе лише за умови посилання на вихідні дані видання з обов’язковим зазначенням правовласника та імен авторів статей.
Допускається вільне відтворення й використання матеріалів видання в особистих, інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях відповідно до чинного законодавства України. Інші види використання можливі тільки після укладення відповідних письмових угод з правовласником.
У разі створення на основі опублікованих у виданні статей нових, творчо самостійних творів, цитування або перекладу фрагментів статей потрібно посилатися на першоджерело з дотриманням правил цитування.
Редакційна колегія видання реагує на сигнали, пов’язані з питаннями інтелектуальної власності, та працює над упередженням потенційних порушень чинного законодавства України щодо інтелектуальної власності та авторського права.