Формування бібліотекою краєзнавчих баз даних як передумова інформаційного забезпечення краєзнавчої роботи Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди
Ключові слова:
бібліотека Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, інформація з краєзнавства, краєзнавчий каталог, віртуальна виставка, національне та патріотичне вихованняАнотація
У статті розкривається роль бібліотеки Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди у справі національного виховання молоді та краєзнавчої освіти, аналізуються форми і методи краєзнавчої діяльності книгозбірні, висвітлюється дієвий механізм партнерської взаємодії стосовно ефективного вирішення освітніх завдань.
Посилання
Шкира, О. И. Новые задачи - новое мышление / О. И. Шкира // Библ. дело [Электронный ресурс]. – Электрон. дан. - 2004. - № 8. – Режим доступа: http://www.bibliograf.rU/issues/2004/8/32/0/461/. - Загл. с экрана.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правові основи редакційної політики базуються на Конституції України, відповідних нормах Цивільного кодексу України, законах України „Про авторське право і суміжні права”, „Про видавничу справу” та інших нормативних актах, які охороняють особисті немайнові права та майнові права суб’єктів авторського права і суміжних прав.
Право авторства належить авторам статей. Автором вважається дослідник, який дотримався всіх вимог до підготовки статті.
Виключні права на використання матеріалів „Наукових праць Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського” належать ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського як засновнику і видавцю. Передрукування матеріалів повністю або частково з освітньою або дослідницькою метою можливе лише за умови посилання на вихідні дані видання з обов’язковим зазначенням правовласника та імен авторів статей.
Допускається вільне відтворення й використання матеріалів видання в особистих, інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях відповідно до чинного законодавства України. Інші види використання можливі тільки після укладення відповідних письмових угод з правовласником.
У разі створення на основі опублікованих у виданні статей нових, творчо самостійних творів, цитування або перекладу фрагментів статей потрібно посилатися на першоджерело з дотриманням правил цитування.
Редакційна колегія видання реагує на сигнали, пов’язані з питаннями інтелектуальної власності, та працює над упередженням потенційних порушень чинного законодавства України щодо інтелектуальної власності та авторського права.