Підготовка майбутніх фахівців дошкільної освіти до використання комп’ютерних технологій
Ключові слова:
засоби масової інформації, комп’ютерні технології, інформаційна культура вихователя, комп’ютерна грамотністьАнотація
У статті висвітлюються актуальні проблеми впливу сучасних комп’ютерних технологій на формування дитини дошкільного віку; ідеться про необхідність забезпечення відповідної готовності фахівців дошкільної освіти до використання комп’ютерних технологій.
Посилання
Абраменкова В. В. Социальная психология детства: развитие ребенка в детской субкультуре / В. В. Абраменкова. - М. ; Воронеж : НПО «МОДЭК», 2000. - 416 с.
Атапова Н. В. Информационные технологии в школьном оборудовании / Н. В. Атапова. - М. : РАО, 1994. - 186 с.
Кремень В. Г. Інформатизація освіти - провідний напрям підвищення результативності навчального процесу : [інтерв'ю з Президентом Нац. акад. пед. наук України Василем Григоровичем Кременем про інформатизацію освіти] / провів В. Г. Руденко // Комп'ют. у шк. та сім'ї. - 2011. - № 1. - С. 3-6.
Коментар до Базового компонента дошкільної освіти в Україні : наук.-метод. посіб. / [наук. ред. О. Л. Кононко]. - К. : [б. в.], 2003. - 243 с.
Лавриченко Н. М. Педагогіка соціалізації: європейські абриси / Н. М. Лавриченко. - К. : Віра Інсайт, 2000. - 444 с.
Чорна Л. Чи потрібен дитині телевізор? / Л. Чорна // Дошкіл. виховання. - 2003. - № 11. - С. 21-23.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правові основи редакційної політики базуються на Конституції України, відповідних нормах Цивільного кодексу України, законах України „Про авторське право і суміжні права”, „Про видавничу справу” та інших нормативних актах, які охороняють особисті немайнові права та майнові права суб’єктів авторського права і суміжних прав.
Право авторства належить авторам статей. Автором вважається дослідник, який дотримався всіх вимог до підготовки статті.
Виключні права на використання матеріалів „Наукових праць Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського” належать ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського як засновнику і видавцю. Передрукування матеріалів повністю або частково з освітньою або дослідницькою метою можливе лише за умови посилання на вихідні дані видання з обов’язковим зазначенням правовласника та імен авторів статей.
Допускається вільне відтворення й використання матеріалів видання в особистих, інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях відповідно до чинного законодавства України. Інші види використання можливі тільки після укладення відповідних письмових угод з правовласником.
У разі створення на основі опублікованих у виданні статей нових, творчо самостійних творів, цитування або перекладу фрагментів статей потрібно посилатися на першоджерело з дотриманням правил цитування.
Редакційна колегія видання реагує на сигнали, пов’язані з питаннями інтелектуальної власності, та працює над упередженням потенційних порушень чинного законодавства України щодо інтелектуальної власності та авторського права.